W dn. 19.06.2016 r. odbyło się kolejne spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w Szydłowcu. Rozpoczęliśmy wspólną modlitwą przy zapalonej świecy. Został przedstawiony charyzmat Wspólnoty, jak działa łaska Sakramentu Małżeństwa i zasady obowiązujące na spotkaniu. Tematem spotkania był fragment książki Mieczysława Guzewicza pt. Małżeństwo tajemnica wielka”.
Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą o odrodzenie małżeństwa. Z rąk naszego opiekuna otrzymaliśmy również błogosławieństwo.
Spotkanie formacyjne zakończone zostało uczestnictwem w Mszy św. W naszej szydłowieckiej farze modliliśmy się za małżeństwo naszego sycharowskiego brata Antoniego wraz ze wspólnotą parafialną.
Najbliższe spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Szydłowcu odbędzie się 30.06.2016 r. (czwartek) o godz. 17.30 zapraszamy na Mszę św. i Nabożeństwo czerwcowe, która odbędzie się w kościele p.w. św Zygmunta w Szydłowcu. Po Eucharystii i Nabożeństwie przejdziemy na spotkanie do Domu sióstr Michalitek przy ul. Kamiennej. Tym razem spotkanie będzie miało charakter integracyjny przy małym „co nieco” z grilla.
Serdecznie zapraszamy 🙂