Ognisko Sycharowskie w Szydłowcu – ul. Zakościelna 13

Parafia
Szydłowiec-kosciol ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej w Szydłowcu przy parafii Św. Zygmunta, ul. Zakościelna 13 - w każdy drugi wtorek miesiąca.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Paweł Lichota.
Parafia św. Zygmunta >>>
Diecezja radomska >>>

W dn. 20.05.2015r. odbyło się kolejne spotkanie Ogniska WMM WTM SYCHAR w Szydłowcu. O godz. 17. 00 zgromadziliśmy się na Mszy św. i Nabożeństwie majowym w Szydłowieckiej Farze. Po czym udaliśmy się do salki w domu sióstr Michalitek przy ul. Kamiennej na spotkanie formacyjne.
Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy. Został przedstawiony charyzmat wspólnoty, „Jak działa łaska Sakramentu Małżeństwa”, oraz zasady obowiązujące podczas naszych spotkań. Po czym podzieliliśmy się na dwie grupy: grupę damską i grupę męską i pracowaliśmy równolegle w dwóch grupach. Kobiety pracowały nad zagadnieniami związanymi z rozwojem kobiecości w oparciu o materiały z broszury sycharowskiej „Tylko dla pań”. Natomiast mężczyźni pracowali nad rozwojem męskości w oparciu o medytacje biblijne „Mężczyźni – między siłą a słabością”.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 04.06.2015 r. (w czwartek – Boże Ciało). Zapraszamy na godz. 16.30 do salki w Domu sióstr Michalitek na spotkanie.

 

Serdecznie zapraszamy 🙂