Ognisko Sycharowskie w Szydłowcu – ul. Zakościelna 13

Parafia
Szydłowiec-kosciol ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej w Szydłowcu przy parafii Św. Zygmunta, ul. Zakościelna 13 - w każdy drugi wtorek miesiąca.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Paweł Lichota.
Parafia św. Zygmunta >>>
Diecezja radomska >>>

W dn. 04.06.2015 r. odbyło się kolejne spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Szydłowcu. O godz. 10. 30 zgromadziliśmy się na Mszy św., a po Eucharystii udaliśmy się ulicami naszego miasta do czterech ołtarzy z Procesją Eucharystyczną. Spotkanie odbyło się o godz. 16.30 w salce w domu sióstr Michalitek w Szydłowcu przy ul. Kamiennej. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy przy zapalonej świecy. Został przedstawiony Charyzmat Wspólnoty, „Jak działa łaska Sakramentu Małżeństwa”, oraz zasady obowiązujące na naszych spotkaniach. Tematem przewodnim tego spotkania było pytanie: „Na ile kryzys jest szansą?”. Spotkanie zakończyliśmy modlitwą o odrodzenie małżeństwa, a nasz opiekun ks. Andrzej udzielił nam błogosławieństwa.

 

Kolejne spotkanie Ogniska odbędzie się 17.06.2015 r. (w środę)Zapraszamy na godz. 17.30  na Mszę św. i nabożeństwo czerwcowe do naszej szydłowieckiej fary i później na spotkanie Ogniska.

 

ZAPRASZAMY do subskrypcji newslettera Wspólnoty SYCHAR

związanego z:

  • główną stroną Wspólnoty:   www.sychar.org
  • stronami Ognisk Wspólnoty:   www.ogniska.sychar.org

Za pomocą poczty elektronicznej rozsyłamy newsletter z aktualnymi informacjami z życia Wspólnoty, m. in. ważne sprawy dotyczące rozwoju duchowego, zapowiedzi rekolekcji, warsztatów, etc.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
zapisz-do-newslettera@sychar.org

W zgłoszeniu prosimy podać czy subskrypcja ma dotyczyć tylko głównej strony, czy także strony wybranego Ogniska/Ognisk.