Ognisko Sycharowskie w Szydłowcu – ul. Zakościelna 13

Parafia
Szydłowiec-kosciol ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej w Szydłowcu przy parafii Św. Zygmunta, ul. Zakościelna 13 - w każdy drugi wtorek miesiąca.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Paweł Lichota.
Parafia św. Zygmunta >>>
Diecezja radomska >>>

W  dniu 03.09.2015 r. odbyło się I powakacyjne spotkanie Ogniska WMM WTM SYCHAR w Szydłowcu. Przed Mszą św. w cichości swego serca adorowaliśmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Następnie uczestniczyliśmy w Mszy św. w naszej szydłowieckiej farze. Po Eucharystii przeszliśmy na spotkanie do salki w domu katechetycznym i zakonnym u sióstr Michalitek. Rozpoczęliśmy wspólną modlitwą przy zapalonej świecy. I jak to w naszym zwyczaju bywa został odczytany charyzmat Wspólnoty, jak działa łaska Sakramentu Małżeństwa i zasady obowiązujące na spotkaniach. Został przedstawiony temat spotkania, po czym dzieliliśmy się swoimi refleksjami. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą w intencji małżeństw.

 

Najbliższe spotkanie Ogniska WMM WTM Sychar w Szydłowcu odbędzie się dn. 23.09.2015 r. (środa). O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej szydłowieckiej farze do godz. 20.00

Serdecznie zapraszam 🙂

 

ZAPRASZAMY do subskrypcji newslettera Wspólnoty SYCHAR

związanego z:

  • główną stroną Wspólnoty:   www.sychar.org
  • stronami Ognisk Wspólnoty:   www.ogniska.sychar.org

Za pomocą poczty elektronicznej rozsyłamy newsletter z aktualnymi informacjami z życia Wspólnoty, m. in. ważne sprawy dotyczące rozwoju duchowego, zapowiedzi rekolekcji, warsztatów, etc.

Regulamin usługi „Newsletter SYCHAR”

obowiązujący od dnia 15 września 2015 r.

http://sychar.org/2015/09/02/nowy-regulamin-i-zasady-subskrypcji-newslettera-sychar/

http://sychar.org/regulamin-newslettera/