Ognisko Sycharowskie w Szydłowcu – ul. Zakościelna 13

Parafia
Szydłowiec-kosciol ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej w Szydłowcu przy parafii Św. Zygmunta, ul. Zakościelna 13 - w każdy drugi wtorek miesiąca.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Paweł Lichota.
Parafia św. Zygmunta >>>
Diecezja radomska >>>

Dn. 11.10.2015 r. odbyło się spotkanie rocznicowe naszego Ogniska WMM WTM SYCHAR w Szydłowcu. Rozpoczęliśmy Mszą św. w naszej szydłowieckiej farze dziękując Bogu za ten pierwszy rok działalności ogniska, prosiliśmy o potrzebne łaski i polecaliśmy wszystkie małżeństwa, a szczególnie te doświadczające różnorakich trudności i kryzysów. Po Eucharystii przeszliśmy na spotkanie, gdzie jeszcze raz wspólnie dziękowaliśmy Bogu za ten rok wspólną modlitwą przy zapalonej świecy. Spotkanie miało charakter wyjątkowy, wszak to równy roczek nam już minął. Z tej to okazji był tort i wspólnie zdmuchiwaliśmy świeczkę. Nie zabrakło też wspomnień jak to się zadziało, że ognisko powstało.

 

Najbliższe spotkanie Ogniska WMM WTM Sychar w Szydłowcu odbędzie się dn. 21.10.2015 r. (środa). O godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe. Oczywiście zapraszamy do naszej szydłowieckiej fary. Po Eucharystii  i nabożeństwie odbędzie się spotkanie w salce u sióstr Michalitek w domu katechetycznym i zakonnym.

Serdecznie zapraszam 🙂