Ognisko Sycharowskie w Szydłowcu – ul. Zakościelna 13

Parafia
Szydłowiec-kosciol ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej w Szydłowcu przy parafii Św. Zygmunta, ul. Zakościelna 13 - w każdy drugi wtorek miesiąca.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Paweł Lichota.
Parafia św. Zygmunta >>>
Diecezja radomska >>>

Drodzy,
w związku ze wzrastającą liczbą zachorowań na koronawirusa,
w duchu odpowiedzialności za zdrowie oraz życie osób uczestniczących w naszych spotkaniach i ich rodzin spotkania Ogniska w realu są odwołane, dlatego proponujemy w tym czasie spotkanie on-line.
Kto chciałby uczestniczyć w tej formie spotkania prosimy
o zgłoszenie swojego udziału mailem pisząc na adres: 

http://szydlowiec-zygmunta.sychar.org/kontakt/

Ponieważ spotkania  on-line będą łączone ze spotkaniami innych Ognisk WTM Sychar, będą się odbywać we wcześniej ustalonym terminie. Osoby zainteresowane będą informowane na bieżąco stąd powyższa  prośba do osób zainteresowanych o kontakt. Taka forma spotkań w obecnym czasie panującej epidemii koronawirusa stanowi zastępcze miejsce spotkań naszego Ogniska.

Nowe chętne osoby najpierw powinny napisać do mnie maila, wyrażając swoją chęć uczestniczenia w spotkaniach – dopiero wtedy mogą uzyskać link do pokoju spotkań. 

 I jeszcze jedno, jeżeli macie słuchawki z mikrofonem, to warto je podłączyć, szczególnie wtedy gdy w pobliżu poruszają się inne osoby, tak żebyśmy zachowali naszą zasadę poufności naszych wypowiedzi/spotkań. 

Serdecznie zapraszamy 🙂